با ما تماس بگیرید ۰۹۳۶۸۷۹۳۱۸۲ _ ۰۹۱۹۵۷۳۶۳۱۳

تعمیرات پکیج در تهران

تعمیرکار پکیج دیواری سنه تهویه جزو بهترین متخصصین در حوزه تعمیرات و عیب یابی سیستم های گرمایشی ،که در تعمیرپکیج و نصب پکیج انواع برندهای از جمله پکیج ایران رادیاتور،پکیج بوتان،پکیج لورچ،پکیج تاچی و دیگر برندها در سراسرتهران فعالیت دارد که در کمترین زمان ممکن به محل شما اعزام میشوندپکیج های دیواری برای تامین آبگرم مصرفی و همچنین گرمایش محل سکونت یا محل کار از طریق رادیاتورها و گرمایش کف استفاده میشود.گاها ممکن است دچار ایراد یا اختلال در عمکلرد در سیستم  مخصوصا در فصل سرد سال تعمیر آن حائز اهمیت میباشد.

repaire man

درخواست تعمیرکار پکیج

مطالبی که می خوانید

اهمیت سرویس وتعمیر پکیج بصورت دوره ای

تعمیر و نگهداری پکیج دوره ای پکیج برای اطمینان از کارایی و ایمنی بهینه است. درک اهمیت نگهداری منظم در حفظ عملکرد و طول عمر دستگاه ضروری میباشد،همچنین  بهره وری دستگاه رابالامیبرد و هزینه های گاز و آب کاهش می بابد،قطعات به خوبی نگهداری شده تضمین کننده آن است که پکیج کار خودرا در تامین گرما و آبگرم مصرفی بدرستی انجام میدهد. تکنسین‌های حرفه ای و آموزش دیده‌  که درک عمیقی از سیستم‌های گرمایشی دارند و می‌توانند مسائل پیچیده را به طور موثر مدیریت کنند.متخصصان تعمیر و نگهداری پکیج به ابزار و تجهیزات تخصصی دسترسی دارند که به آن‌ها امکان می‌دهد بازرسی‌های کامل را انجام دهند و خدمات با کیفیت بالا ارائه دهند.قبل از شروع فصل سرد جهت سرویس پکیج خود اقدام نمایید تا درتغییر شرایط تغییر آب و هوایی آرامش خاطر داشته باشید نادیده گرفتن تعمیرات باعث پایین آمدن راندمان دستگاه میشود.یکی دیگر از مزایای تعمیرپکیج به موقع جلوگیری از تعویض پکیج و هزینه های سنگین تعمیرات نجات می دهد

تعمیرات پکیج شامل چه خدماتی میباشد

مشکلات رایج درپکیج دیواری

5 علت خاموش شدن پکیج دیواری

 • پایین بودن فشارگاز یا قطعی جریان گاز : شعله دستگاه روشن نمی شود با بررسی شیرگاز و فشارگاز ورودی ساختمان این مشکل را رفع نمود.
 • کاهش فشار آب مصرفی:پکیج ها در حین کار فشار آب در مدار اندازه گیری میکننند و در صورت کافی نبودن حداقلی فشار آب (بار کمتر از 0.5)روشن نمی شود.
 • خرابی پمپ پکیج : خراب شدن پمپ گردشی یا سیرکولاتوردر صورت عملکرد ضعیف آن موجب خاموشی دستگاه می شود
 • خرابی برد دستگاه : سوختن خازن های که در برد وجود دارد موجب ارسال فرمان های اشتباه به پکیج شود و موجب خاموش روشن شدن پکیج شود.
 • خارج نشدن دود پکیج : از کار افتادن فن پکیج، رعایت نکردن ارتفاع صحیح دودکش و عدم نصب استاندارد دودکش، در بروز این مشکل مؤثر است.

گرم سرد شدن آب مصرفی پکیج

 سرد و گرم شدن آب نشانه وجود رسوب در مخازن حرارتی و لوله‌های پکیج است. رسوب موجود در لوله‌های آب باعث می‌شوند آب با فشار و سرعت کمی در لوله‌ها جریان پیدا کند؛ به همین دلیل وقتی آب به محل مصرف می‌رسد، سرد می‌شود. رسوب به دیواره‌های مخازن حرارتی و منبع می‌چسبد و باعث ضخیم‌تر شدن آن می‌شود. این عامل باعث می‌شود انرژی بیشتری برای گرم نگه داشتن آب مصرفی صرف شود. بنابرین با مشاهده این علائم نسبت به رسوب زدایی پکیج توسط یک تعمیرکار پکیج اقدام کنید.

ترتیب عملکرد قطعات پکیج دیواری

در تصویر زیر ترتیب عملکرد قطعات در دونوع تک مبدله و دومبدله پکیج شوقاژ دیواری نشان داده شده است.

ترتیب کارکرد قطعات درسرویس و عیب یابی پکیج  بسیار اهمیت دارد در تعمیرات پکیح باید به این موضوع توجه شود.

تعمیرات پکیج انواع در تهران

ضرورت تشخیص شناسایی قطعات پکیچ در تعمیر پکیج

اگر قصد تعمیرپکیج دیواری و ایرادات به وجود آمده در پکیج را دارید آشنایی با قطعات و اجزای پکیج دیواری مطمئنا اولین قدم است اما اگر صرفا به عنوان مصرف کننده پکیج ها قصد آشنایی با کاربرد کلی قطعات پکیج برای استفاده بهتر از آن را دارید،آشنایی با وظایف بخش ها و قطعات برای شما کافیست.

تعمیرکارحرفه ای پکیج ذیواری

برد پکیج

برد کنترل مغز پکیج است و وظیفه کنترل عملکرد تمام اجزای پکیج را بر عهده دارد وبه رنگ سبز یا قرمز است.برد دارای قطعاتی شامل آی سی،خازن،میکروکنترلر و … میباشد.وبا استفاده از صفحه نشانگر روی پکیج دیواری خطاهاموجود در پکیج را نشان میدهد.در صورت هرگونه مشکل یا خطا دربرد پکیج دیواری بهتر است از یک تکنسین و متخصص کمک بگیریدتا اقدامات لازم را جهت تعمیر یا تعویض قطعات برد انجام دهد.

برد معمولا از دو بخش تشکیل می شود:

بردکنترل :وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد کلی پکیج دیواری را بر عهده دارد.

برد جرقه زن:وظیفه ایجاد جرقه اولیه برای روشن شدن مشعل پکیج را بر عهده دارد.

برد پکیج دیواری به طور معمول در قسمت پشت پکیج قرار دارد و توسط پیچ هایی به بدنه پکیج متصل شده است. برای دسترسی به برد پکیج، باید پنل پشتی پکیج را باز کنید.برد پکیج دیواری یکی از قطعات مهم پکیج است و خرابی آن می تواند منجر به اختلال در عملکرد پکیج شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد پکیج، باید از یک متخصص برای بررسی و تعمیر برد پکیج کمک بگیرید.

فن پکیج

پکیج ها دارای دو نوع فن دار و بدون فن می باشنددر پکیج های فن دار فن پکیج یکی از اجزای مهم پکیج دیواری است که وظیفه تهویه هوا و تخلیه دود را برعهده دارد.ودر حالت گرمایش فن پکیج به وسیله مبدل هوای گرم تولید شده را به رادیاتورها و شوفاژها منتقل می کند. در حالت آب گرم مصرفی، فن پکیج دیواری، هوای گرم تولید شده را توسط مبدل حرارتی آب گرم مصرفی را به لوله های آب گرم مصرفی انتقال می دهد.

فن پکیج دیواری دارای دو نوع اصلی است:

فن سانتریفیوژ: این نوع فن دارای پروانه ای است که با چرخش خود، دود و گازهای حاصل از احتراق را به بیرون از پکیج می راند.

فن گریز از مرکز: این نوع فن دارای پروانه ای است که با چرخش خود، دود و گازهای حاصل از احتراق را به بیرون از پکیج می میکشد.

فن پکیج دیواری از دو قسمت  تشکیل شده است:

بدنه فن: این قسمت وظیفه محافظت از سایر اجزای فن را بر عهده دارد.

پروانه فن: این قسمت وظیفه انتقال دود و گازهای حاصل از احتراق را بر عهده دارد.

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای فن پکیج دیواری ایجاد شود، عبارتند از:

سوختن سیم پیچ فن

خرابی یا شکستگی پروانه فن

گیر کردن پروانه فن

مسدود شدن مسیر خروجی دود و گازهای حاصل از احتراق

فن-پکیج دیواری1

پمپ پکیج

 

پمپ پکیج وظیفه گردش آب در مدار گرمایش و آب گرم مصرفی را بر عهده دارد. در حالت گرمایش، پمپ پکیج، آب مدار گرمایش را به رادیاتورها و شوفاژها منتقل کرده تا گرم شوند. در حالت آب گرم مصرفی، پمپ پکیج  آب گرم مصرفی را به مبدل حرارتی آب گرم مصرفی را منتقل می کند تا گرم شود.تعمیر پمپ پکیج معمولا مقرون به صرفه تر از تعویض آن می باشد ودر صوت لزم باید تعویض گردد.پمپ پکیج درای نوع میباشد:

 1. پمپ تک دور: این نوع پمپ دارای یک دور گردش آب است و معمولا در پکیج های تک مبدل استفاده می شود.
 2. پمپ سه دور : این نوع پمپ دارای سه دور گردش آب و در پکیج های دو مبدله استفاده می شود.

پمپ پکیج ازدو قسمت الکترو موتور وپروانه پمپ تشکیل می شود.الکترو موتور که وظیفه ایجاد نیروی چرخشی برای چرخش پروانه پمپ رادارد.پمپ پروانه وظبفه انتقال آب در مدارگرمایش را برعهده دارد.

 

شیرگاز پکیج

شیر گاز پکیج یک قطعه  در سیستم گرمایشی پکیج دیواری است که برای کنترل جریان گاز به پکیج استفاده می شود. شیر گاز پکیج معمولاً در قسمت پایین پکیج قرار دارد و دارای دو حالت باز و بسته است. شیر گاز پکیج در دو نوع دستی و اتوماتیک میباشد.شیر گاز پکیج دستی با استفاده از یک ولوم  چرخشی کار می کند. برای باز کردن شیر گاز پکیج، باید ولوم را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. برای بستن شیر گاز پکیج، باید ولوم را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.شیر گاز پکیج اتوماتیک با استفاده از یک سنسور دما(ntc) کار می کند. این سنسور دمای آب را در سیستم گرمایشی اندازه گیری کرده و در صورت نیاز شیر گاز را باز یا بسته می کند. شیر گاز پکیج اتوماتیک در پکیج های مدرن بیشتر استفاده می شود.

علائم خرابی شیر گاز پکیج:

 1. روشن نشدن پکیج
 2. شنیدن شدن صداهای غیر عادی از پکیج
 3. احساس بوی گاز در اطراف پکیج دیواری
 4. ناپایدار بودن شعله پکیج دیواری
 5. خاموش شدن مداوم پکیج

در صورت مشاهده هرگونه از موارد بالا شیرگاز را ببرسی کرده و اگر شیرگاز خراب باشد نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید.تعمیر شیرگاز پکیج باید توسط یک سرویسکارپکیج انجام شود

 
شیر-گاز-پکیج-دیواری

مبدل اصلی پکیج

مبدل پکیج وظیفه انتقال گرما از شعلع پکیج به آب توسط مبدل را برعهده دارد.مبدل اصلی دارای لوله هایی از جنس مس و آلومنیوم ساخته شده ای لوله ها حرارت را از مشعل وآن را به آب اطراف لوله ها منتقل میکند.

علائم خرابی مبدل اصلی پکیج :

 1. افت فشار آبگ گرم مدار گرمایش
 2. گرم نشدن آب مدار گرمایش
 3. نشتی آب از پکیج
 4. وجود روب در مدار گرمایش

 

مبدل ثانویه

مبدل ثانویه پکیج وظیفه گرم کردن آب مصرفی را برعهده دارد. این قطعه در پکیج های دو مبدله وجود دارد.در پکیج های تک مبدله وطیفه گرم کردن آب مصرفی بر عهده مبدل اصلی است ولی در پکیج های دو مبدله آب گرم مصرفی از مبدل ثانویه عبور می کند و گرم میشود.

مبدل ثانویه از دو جزء تشکیل می شود:

محفظه مبدل :محفظه مبدل وظیفه محافظت از سایر اجزای مبدل را بر عهده دارد.

صفحه های مبدل :این اجزاء وظیفه انتقال گرما از مدارگرمایش به آب سرد را برعهده دارد.

 

مبدل-ثانویه-پکیج

منبع انبساط

منبع انبساط پکیج دیواری قطعه ای است که وظیفه حفظ فشار آب درون سیستم گرمایشی پکیج را بر عهده دارد. این قطعه در پکیج های دیواری معمولاً در انتهای مسیر لوله های مدار گرمایش قرار گرفته است.وظیفه منبع انبساط پکیج دیواریبا افزایش دمای آب مدار گرمایش، حجم آن نیز افزایش می یابد. این افزایش حجم می تواند منجر به افزایش فشار آب در مدار گرمایش شود. منبع انبساط پکیج دیواری با جذب این افزایش حجم از افزایش فشار آب جلوگیری می کند.

منبع انبساط پکیج دیواری از دو جزء تشکیل شده است:

محفظه منبع: این جزء وظیفه محافظت از سایر اجزای منبع را بر عهده دارد.

دیافراگم منبع: این جزء وظیفه جداسازی آب مدار گرمایش از هوای موجود در منبع را بر عهده دارد.

منبع انبساط بسته پکیج دیواری از یک محفظه فلزی تشکیل شده است که درون آن دیافراگم منبع قرار گرفته است. این نوع منبع انبساط معمولاً در پکیج های دیواری مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

علائم نشان دهنده خرابی منبع انبساط :

نشتی آب از پکیج

کاهش فشار آب مدارگرمایش

صدای تق تق از پکیج

 

سنسور فشار آب پکیج

سنسور فشار آب پکیج وطیفه اندازه گیری فشار آب مدارگرمایش را برعهده دارد.این قطعه درپکیج های دیواری در مسیر لوله های مدارگرمایش قرار گرفته است.سنسور فشار آب پکیج با اندازه گیری فشار آب مدار گرمایشاطلاعات را به برد کنترل پکیج انتقال می دهد. برد کنترل پکیج با توجه به اطلاعاتی که  از سنسور فشار آب دریافت کرده عملکرد پکیج را کنترل می کند.عنصر حساس سنسور فشار آب از یک دیافراگم تشکیل شده  که با افزایش فشار آب منبسط می شود. این انبساط دیافراگم باعث شده که یک سیگنال الکتریکی در سنسور ایجاد شود. این سیگنال الکتریکی به برد کنترل پکیج ارسال می شود.سنسور فشار آب پکیج در دو نوع اصلی دیافراگمی و خازنی وجود دارد.سنسور فشار آب در پکیج دیواری جهت کنترل و مدیریت فشار آب در سیستم استفاده می‌شود و در بهبود عملکرد و کارایی سیستم گرمایشی یا سرمایشی نقش مهمی ایفا می کند.

 

سنسور حد پکیج

سنسور حد پکیج که وظیفه حفاظت از پکیج در برابر افزایش بیش از حد دما را بر عهده دارد. این سنسور معمولاً در نزدیکی مبدل حرارتی اصلی پکیج قرار دارد.سنسور حد پکیج با اندازه‌گیری دمای مبدل حرارتی اصلی، این اطلاعات را به برد کنترل پکیج ارسال می‌کند. برد کنترل پکیج با توجه به اطلاعات دریافتی از سنسور حد، عملکرد پکیج را کنترل می‌کند.در صورتی که دمای مبدل حرارتی اصلی پکیج از حد مجاز بالاتر رود، سنسور حد فعال شده و پکیج را خاموش می‌کند. این کار از آسیب دیدن پکیج در اثر افزایش بیش از حد دما جلوگیری می‌کند.

عنصر حساس سنسور حد پکیج معمولاً از یک ترمیستور تشکیل شده است. ترمیستور یک قطعه الکترونیکی است که مقاومت آن با افزایش دما کاهش می‌یابد.در صورتی که دمای مبدل حرارتی اصلی پکیج از حد مجاز بالاتر رود، مقاومت ترمیستور کاهش می‌یابد. این کاهش مقاومت باعث می‌شود که جریان الکتریکی در سنسور افزایش یابد. این افزایش جریان الکتریکی به برد کنترل پکیج ارسال شده و باعث خاموش شدن پکیج می‌شود.

ترموستات-کلید حد

سنسور فشار هوا پکیج

سنسور فشار هوای پکیج قطعه ای است در پکیج که جهت اطمینان از کارکرد صحیح فن وتخلیه مواد احتراق  حاصل از اشتعال کاربرد دارد.این قطعه به فشار هواحساس میباشد در این قطعه با وجود پلاتین هایی که در آن وجود دارد با عبور جریان هوا متصل شده برد پکیج از کارکرد فن اطمینان حاصل می کند.تنها قطعه ای در پکیج که برد آن را در دو مرحله کنترل میکند پرشر سوئیچ هوا می باشد.قبل از اینکه برد فرمان روشن شدن فن را بدهدبرد کنترل می کند مدار پرشرسوییچ هوا باز باشددر صورت باز بودن مدار پرشرسوییچ هوا برد فن را روشن می کند برد پکیج مدار پرشرسوییچ هوا را کنترل می کند که با روشن شدن فن و مکش از لوله آنتی کندانس مدار(ونتوری یا پیت اوت) پرشر سوییچ هوا بسته شده باشد.

سنسور فشار آب پکیج

در انواع پکیج های دیواری قطعه ای بنام سنسور فشار آب وجود دارد که فشار آب مدارگرمایش را کنترل می کند و در صورتی که فشار آب در مدار گرمایش پکیج از نیم کمتر شود سنسور فشار آب فعال شده و پکیج را خاموش می‌کند. این کار از آسیب دیدن پکیج در اثر کاهش فشار آب جلوگیری می‌کند. و تا زمانی که فشار اب پکیج را افزایش راتا بالای نیم نرسانیم پکیج کار نمیکند و معمولا باید فشار اب را روی یک و نیم تنظیم کرده تا تعادل ایجاد شود. 

مانومتر پکیج

مانومتر پکیج یا گیج ، قطعه‌ای است که وظیفه نمایش فشار آب در مدار گرمایش پکیج را بر عهده دارد. این مانومتر معمولاً در پنل کنترل پکیج  بصورت آنالوگ یا دیجیتال قرار دارد . واطلاعاتی را در اختیار کاربر یا مصرف کننده قرار میدهد. کاربر با مشاهده فشار آب در مانومتر پکیج می‌تواند از عملکرد صحیح پکیج اطمینان حاصل کند.در صورتی که فشار آب در مدار گرمایش پکیج از حد مجاز کمتر یا بیشتر شود، ممکن است پکیج به درستی کار نکند و مشکلاتی ایجاد شود. بنابراین، ضروری است که از سلامت مانومتر پکیج اطمینان حاصل شود و در صورت خرابی، آن را تعویض کرد.

شیر اطمینان پکیج یا شیر سه بار

شیر اطمینان یا شیر 3 بار در انواع پکیج ها وجود دارد.شیر اطمینان پکیج با تخلیه فشار اضافی آب در مدار گرمایش، از افزایش بیش از حد فشار آب جلوگیری می‌کند. افزایش بیش از حد فشار آب در مدار گرمایش می‌تواند باعث آسیب دیدن قطعات پکیج، نشتی آب و حتی انفجار پکیج شود.

شیر 3 بار به این دلیل 3 بار نامیده می‌شود که فشار آن معمولاً برابر با 3 بار است. یعنی زمانی که فشار آب در مدار گرمایش به 3 بار برسد، شیر 3 بار باز شده و اجازه می‌دهد که آب از مدار گرمایش خارج شود.

شیر-اطمینان-پکیج

فلوسوئیچ ، فلومتر و فلوریگلاتور

محل قرارگیری  مسیر آب ورودی به دستگاه میباشد و در صورتی که آب گرم باز شود به برد اطلاع می دهد که در وضعیت تامین آب گرم مصرفی قرار گیرد،این قطعه شامل یک شناور است که به یک آهن ربا متصل شده و با باز شدن آب مصرفی،این شناور و آهن ربا حرکت کرده و در برابر قطعه مخصوصی قرار می گیرد و کلید نرمال اپن به حالت بسته درآمده و بدین وسیله برد کنترل از باز شدن آب مصرفی مطلع می گردد.

در برخی از دستگاه ها از فلومتر یا فلوریگلاتور استفاده می شود که علاوه بر جریان آب گرم مصرفی با توربین هایی که دارند دبی آب و … را نیز گزارش می دهند.

فلوریگلاتور-پکیج

NTC یا ترمیستور پکیج

NTC در پکیج‌های گرمایشی دیواری، وظیفه اندازه‌گیری دمای آب مصرفی در مدار گرمایش را بر عهده دارد. این اطلاعات برای عملکرد صحیح پکیج دیواری ضروری است.

برد کنترل پکیج دیواری با دریافت اطلاعات از NTC، دمای آب در مدار گرمایش را کنترل می‌کند. به عنوان مثال، اگر دمای آب در مدار گرمایش بیش از حد بالا رود، برد کنترل پکیج دیواری، شعله پکیج دیواری را خاموش می‌کند تا از آسیب دیدن قطعات پکیج دیواری جلوگیری شود.

ترمبستور پکیج

موتور شیر سه طرفه یا شیر برقی پکیج

موتور شیر سه طرفه پکیج، مسیر جریان آب گرم را بین مبدل حرارتی و رادیاتورها کنترل می‌کند. در حالت زمستانی  مسیر جریان آب گرم را به سمت رادیاتورها باز می‌کند تا خانه گرم شود. در حالت تابستانی مسیر جریان آب گرم را به سمت مبدل حرارتی ثانویه باز می‌کند تا آب گرم مصرفی تولید شود واین قطعه فقط در پکیج های دو مبدله رایج میباشد.

شیربرقی-پکیج

شیر پرکن پکیج

شیر پرکن در پکیج دیواری قطعه‌ای است که وظیفه پر کردن مدار گرمایش پکیج را بر عهده داردفشار پکیج به طور معمول باید بین 1 تا 1.5 بار باشد که شیرکن باید در این حالت بسته شود. شیرپرکن‌های پکیج در دو نوع دستی و اتوماتیک وجود دارند.

شیرپرکن دستی، ساده‌ترین نوع شیرپرکن پکیج است. این نوع شیرپرکن، از یک شیر فلکه و یک گیج فشار تشکیل شده است. برای پر کردن مدار گرمایش پکیج با شیرپرکن دستی، باید شیر فلکه شیرپرکن را باز کنید و آب را به مدار گرمایش اضافه کنید. در حین اضافه کردن آب، باید به گیج فشار توجه کنید. در صورتی که فشار آب به حد مطلوب رسید، شیر فلکه شیرپرکن را ببندید.

شیرپرکن اتوماتیک، پیشرفته‌تر از شیرپرکن دستی است. این نوع شیرپرکن، دارای یک سنسور فشار است که فشار آب در مدار گرمایش را اندازه‌گیری می‌کند. در صورتی که فشار آب در مدار گرمایش پایین‌تر از حد مطلوب باشد، شیرپرکن اتوماتیک به صورت خودکار باز می‌شود و آب را به مدار گرمایش اضافه می‌کند. در صورتی که فشار آب به حد مطلوب رسید، شیرپرکن اتوماتیک به صورت خودکار بسته می‌شود.شیرپرکن اتوماتیک نیاز به دخالت کاربر برای پر کردن مدار گرمایش ندارد و به همین دلیل، احتمال خرابی آن کمتر است.

تخصص در تعمیر انواع برندهای پکیج
چرا برای تعمیرات پکیج سنه تهویه را انتخاب کنیم؟
خدمات در محل

تعمیرکاران ماجهت آسودگی خیال مشتریان عزیز تعمیرات را در محل انجام میدهند و اگر نیاز به انتقال دستگاه بود یک دستگاه یدک همراه خود دارند تا برگشت دستگاه موردنظر مشتریان عزیز از آب گرم مصرفی و گرمایش بی بهره نباشند.تعمیرات پکیج در سراسر تهران انجام می شود

ضمانت خدمات

سنه تهویه برای خدمات اجرایی خود ضمانت 60 روزه به مشتریان خود ارائه میدهد و تا از بروز هرگونه استرس برای کارفرمایان جلوگیری ودر برقراری آرامش آنها سعی دارد ودر صورت نارضایتی تضمین وجه بازگشت رادارد.

کارشناسین متخصص

سنه تهویه از متخصصین با تجربه در ارائه خدمات به صورت تخصصی قصد دارد تا از خدمات تعمیرکاران تازه کار و غیرمتخصص جلوگیری کند.و تعمیرکاران حرفه ای در سراسر تهران بکار گرفته که دارای عدم سو پیشنه وداری مدرک فنی حرفه ای و سابقه کاری می باشند.

سرعت عمل

سرعت در ارائه خدمات تعمیرات برای اکثر مشتریان حائز اهمیت است همچنین ما در خدمات را درکمترین زمان ممکن سرلوحه کارخویش قرارداده ایم وبا متخصصین که دراکثر مناطق تهران هستندوبا تماس تا کمترین زمان در خدمت مشتریان عزیز باشند

سوالات متداول
هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج به عوامل زیادی بستگی دارد ازجمله خرابی دستگاه،اگر نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر داشته باشدپس از عیب یابی به کارفرما محترم اعلام خواهد شد

آیا پکیج خود را تعویض یا تعمیر کنم؟

اغلب، تصمیم برای تعمیر یا تعویض سیستم گرمایشی شما زمانی گرفته می شود که مشکل مهمی وجود داشته باشد اگر هزینه تعمیر بیشتر از تعویض کامل سیستم باشد، زمان آن رسیده که پکیج خود را تعویض نمایید.

دلایل اصلی گرم نشدن رادیاتورها چیست؟
 • وجود هوا در رادیاتورها
 • جرم گرفتگی لوله های شوفاژ
 • پایین بودن بار پکیج
 • بسته بودن شیرهای رادیاتور
 • خرابی پمپ رادیاتور
 • نیمه باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتور
نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من